Apie mus

Meno galerija “Art- gallery” buvo įkurta 2013 metais Lietuvoje, Visagino mieste. Tai ypatingas miestas, išsidėstęs miške prie ežero kranto, nepanašus į jokį kitą miestą Lietuvoje. Čia žmogų supa natūralus gyvosios gamtos grožis. Ne veltui Visagine visada buvo ir yra vertinamas vizualinis menas, ir ne tik kaip kultūrinė veikla patenkinanti žmogaus meilę nuostabumui, bet ir kaip pažinimo būdą ir tikrovės atspindys, kaip dalis žmogaus dvasios, atliekančios didžiulį vaidmenį socialinėje visuomenės transformacijoje ir turinti poveikį mūsų asmenybės vystymuisi.

Virtualioji galerija “https://art- gallery.lt” pristato jums ne tik įžymių moderniojo menininkų darbus, bet ir jaunųjų perspektyvių autorių darbus. Bendradarbiaudami su profesionaliais meno istorikais į galeriją buvo atrinkti besąlygiškai meniškos vertės darbai, kas garantuoja aukštą statusą jūsų ateities kolekcijai. Mes labai vertiname geraširdžius dailininkus, kurie parodė didžiulį norą su mumis dirbti, taip pat dėkingi bendradarbiavusiems kolekcionieriams, meno istorikams, meno institucijoms ir kitiems viso pasaulio meno vertintojams . Mes džiugu pasveikinti

Jūs mūsų kolekcinėje internetinėje parduotuvėje https://art- gallery.lt

Mūsų virtualiojoje galerijoje Jūs galite įsigyti

sovietinius darbus,rusų ir europiečių dailininkų.

Jeigu Jums reikalinga pagalba renkantis

meno paveikslus rašykite mums,mes

padarysime viską,kad Jūs rastumėte

 savo paveikslą!

VŠĮ „Visagino meno galerija“ vykdomas projektas „Karjeros dienų organizavimas Visagino miesto gyventojų užimtumo didinimui“ baigėsi!

Apie projektą

Projekto trukmė

Pradžia – 2019 m. spalio 10 d.
Pabaiga – 2019 m. birželio 10 d.

Finansavimas

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos ir Europos socialinio fondo lėšomis.

Bendras projekto biudžetas – 14 234,45 Eur.

Projekto tikslas

Teikti informavimo bei konsultavimo paslaugas apie įsidarbinimo galimybes neaktyviems darbingo amžiaus gyventojams, siekiant padidinti tikslinės grupės įsidarbinimo galimybes.

 

Projekto aprašymas

Projekto metu buvo skatinama savanoriška veikla. Buvo atrinkti ir apmokyti 6 savanoriai, kurie ir padėjo vykdyti projektinę veiklą. Projekto tikslinę grupę sudarė – Visagino jaunimas, darbingi ekonomiškai neaktyvus  asmenys. Siekta padidinti miesto jaunų žmonių galimybes įsidarbinti. Organizuoti 3 renginiai „Karjeros dienos“, kurių metu buvo pristatytos miesto kompanijos bei teikiama informacija apie Visagino įmonėse esamas laisvas darbo vietas. Dalyviai buvo supažindinti su verslo ypatumais ir įsidarbinimo galimybėmis, išmokė kurti gyvenimo aprašymus bei prisistatyti darbo pokalbio metu. Sužinojo apie socialinių tinklų įtaką įsidarbinimo galimybėms.

Dėkojame UAB „Vistoma“, UAB „Gandras energoefektas“, UAB „Recon modul“, JKU „Kreda“, MB „Bunker food“, AB „Lietuvos draudimas“, UAB „Vilkaragis“, UAB „Grafko“, UAB „Zepter international“, Grožio studija „DIAMOND“ , UAB „Visagino linija“ ir Visagino Jaunimo Užimtumo Centro vyr. specialistei Jelenai Plešak už aktyvų bendradarbiavimą vykdant projektą.